Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Чагів
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
21 Вересня 2020 р

Досягнення вчителів та учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Чагів

Наші досягнення у 2019- 2020 навчальному році.

 

Досягнення учнів:

У навчанні:

Гнідунець Володимир - 11 клас ІІ місце у фіналі Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників - 2020 року

( учитель Гнідунець Т.Ф.)

Паланська Тетяна - 5 клас ІІІ місце у ІІІ етапі конкурсу української мови імені Петра Яцика ( учитель Рожкова О.Г.)

Паланська Тетяна - 5 клас  ІІІ місце у ІІІ етапі мовно-літературного  конкурсу імені Тараса Шевченка ( учитель Рожкова О.Г.)

Гнідунець Володимир- 11 клас ІІ місце у конкурсі дослідницьких робіт  для сільськогосподарської практичної конференції                 ( учитель Гнідунець Т.Ф.)

Гнідунець Володимир - 11клас І місце в ІІ етапі олімпіади з екології ( учитель Гнідунець Т.Ф.)

Паланська Тетяна - 5 клас  І місце в ІІ етапі мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка ( учитель Рожкова О.Г.)

Паланська Тетяна - 5 клас. І місце в ІІ етапі   конкурсу імені Тараса Шевченка  (учитель Яремчук Г.А.)

Паланська Тетяна - 4 клас   ІІ місце в ІІ етапі конкурсу  з української мови імені Петра Яцика ( учитель Рожкова О.Г.)

Сахнюк Денис - 3 клас ІІ місце в ІІ етапі  конкурсу з української мови імені Петра Яцика (учитель Будзан Л.П.)

Паланська Тетяна -  5 клас  ІІІ місце  в ІІ етапі олімпіади з математики ( учитель Москалюк Н.М.)

Куцак Діана - 9 клас  ІІІ місце в ІІ етапі олімпіади з математики (учитель Москалюк Н.М.)

У спорті:

У спартакіаді серед учнів навчальних закладів району

ІІІ місце з волейболу (юнаки) 

ІІІ місце з волейболу (дівчата)

ІІІ місце з баскетболу 3х3 ( юнаки

Учитель фізичного виховання ( Кучменко О.А.)

Досягнення учителів:

Уманська Т.А. - учитель фізики і астрономії видала  методичний посібник "Методика формування в учнів середньої школи поняття науково-практичної картини світу

Будзан Л.П. - ІІІ місце в  районному конкурсі "Учитель року" , номінація  " Початкові класи"

Герасимчук А.С. - ІІІ місце в районному конкурсі "Учитель року", номінація " Зарубіжна література"

Гнідунець Т.Ф. - ІІІ місце в районному конкурсі " Учитель року", нолмінація " Хімія"

Логін: *

Пароль: *