Чагівський ліцей Вінницького району Вінницької області
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
18 Квітня 2024 р

Досягнення учнів та вчителів Чагівського ліцею

 

У навчанні:

Десятник Марина -11 клас гран-прі в ІІІ Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв  (авторська проза),(учитель Соя.Н.І.)

Стебловська Олександра - 2 клас друга премія в Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв "Тарасові витоки"(образотворче мистецтво),  ( вчитель Соя Н.І.)

Сілак  Лілія - 9 клас   друга премія в Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв "Тарасові витоки"(образотворче мистецтво),                ( вчитель Соя Н.І.)

Масненко Андрій - 11 клас перша премія в Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв "Тарасові витоки"(художнє читання),  ( вчитель Соя Н.І.)

Мальованчук Анастасія - 9 клас ІІІ місце у XVII Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти ( Волонтерство - вклад у майбутнє) ,  ( учитель Соя Н.І.)

Масненко Андрій - 11 клас ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі юних зоологів та тваринників.(учитель Масненко К.П.)

Масненко Андрій - 11 клас ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі "В об"єктиві натураліста"( учитель Масненко К.П.)

ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

Сахнюк Жанна - 4 клас  ІІІ місце (учитель Савчук Г.І.)

ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад

англійська мова:  ІІІ місце Сілак Лілія учениця  9 класу ( учитель Уманець О.С.)

трудове навчання: ІІ місце Нагорний Андрій учень 9 класу Кожанської філії (учитель Бевзюк О.Д.)

                                 ІІІ місце Качур Богдан учень 8 класу (учитель Москалюк І.А.)

У спорті:

Обласні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді -2024.

Команда Вінницького району ІІ місце. Членом команди  був  П"ятківський Олександр  - учень   10 класу (учитель Кучменко О.А.)

Районні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді-2024

Бондар В"ячеслав - 11 клас ІІ місце з виду "Стрільба з пневматичної гвинтівки" (учитель Кучменко О.А.)

Бондар В"ячеслав - 11 клас ІІІ місце з виду " Метання гранати Ф-1 на дальність" (учитель Кучменко О.А.)

П"ятківський Олександр  - 10 клас ІІІ місце з виду "Стрільба з пневматичної гвинтівки"( учитель Кучменко О.А.)

Регіональний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді  - ІІІ місце ( загальнокомандне), І місце з метання гранати (учитель Кучменко О.А.)

Бондар В"ячеслав - 11 клас І місце з метання гранати,  ІІІ місце у багатоборстві ( учитель Кучменко О.А.)

П"ятківський Олександр -10 клас  ІІ місце в багатоборстві (учитель кучменко О.А.)

ІІ етап проєкуту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ігри.

Волейбол : команда дівчат 2009 р.н і молодші - ІІІ місце (учитель Кучменко О.А.)

Футзал: команда юнаків 2012-2-13 р.н.- ІІІ місце (учитель Кучменко О.А.)

Спортивне орієнтування: збірна команда 7 кл.і молодші - ІІІ місце (учитель Кучменко О.А.)

Гімназіада серед учнів закладів загальної середньої освіти Оратівської селищної ради 2023-24 навчальний рік

Легка атлетика:  команда ліцею ІІІ міце (учитель Кучменко О.А.)

Бондар В"ячеслав - 11 клас І місце  зі штовхання ядра (учитель Кучменко О.А.)

Міні футбол  : команда юнаків ІІ місце ( учитель Кучменко О.А.)

Баскетбол  3х3:  команда юнаків - ІІІ місце ( учитель Кучменко О.А.)

Волейбол : команда дівчат  - ІІ місце (учитель Кучменко О.А.)

                      команда юнаків - І місце ( учитель Кучменко О.А.)

Теніс : І місце Козак Христя учениця 10 класу (учитель Кучменко О.А.)

Шахи :  І місце Масненко Андрій   учень 11 класу 

              ІІ місце Кучменко Анастасія учениця 10 класу

 

 

 

Логін: *

Пароль: *